• Telefon: 0090.212.544 42 21
   Demiralp Kalıp Sanayi 1987 yılında metal ve plastik kalıpları üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren beyaz eşya ve otomotiv sektörlerine de yan sanayi olarak kaliteli malzeme üretimi ile hizmet vermiştir.

 

  Demiralp Kalıp Sanayi PASLANMAZ ÇELİK ve BAKIR hammaddeden metal mozaik üretimine, “METALLIUM™” markası adı ile 2000 yılında başlamıştır. Vizyonu yeni ürünler imal ederek moda yaratmak olan Demiralp Kalıp Sanayi.

  2006 yılı sonbaharında ürün yelpazesine renkli paslanmaz çelik mozaikler ve bordürler ile zenginlik kazandırmıştır.

  2007 yılında ürün çeşidi olarak bunun ile de yetinmeyip Kristal taşlı metal mozaik üretimi gerçekleştirmiş ve siz değerli dostlarının beğenisine sunmuştur.

  Bütünü ile Demiralp Kalıp tesislerinde, uzmanlar denetiminde üretilen METALLIUM™ ürünleri, Türkiye pazarında bayiler, inşaat şirketleri, proje firmaları ve mimarlar vasıtası ile uygulanmakta veya pazarlanmaktadır.

  Ürünlerimiz Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya ve Orta doğuya ihraç edilmekte, ülkemize döviz girdisi sağlanmaktadır. Demiralp Kalıp Sanayi üretimi metal mozaikler mutfak, banyo gibi ıslak zeminlerde kullanıldığı gibi dekorasyon amaçlı olarak fuar merkezlerinde,Özel yatlarda, otellerde, restoranlarda, mağazalarda ve galerilerde başarı ile kullanılabilmektedir.